Menü Kapat

Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Bu internet sitesinde bulunan bilgiler Efes Hukuk Bürosu tarafından, Türkiye Barolar Birliği’nin meslek kuralları ve yürürlükteki Avukatlık Kanunu uyarınca sadece bilgi amaçlı olarak temin edilmektedir.

Diğer internet sitelerine yapılan bağlantılar, bu sitelerin teşvik edildiği veya onaylandığı anlamına gelmez. 3. kişilere ait internet sitelerini ziyaret ettiğinizde ilgili sitelerin gizlilik politikalarının incelenmesini tavsiye ederiz.

Bu internet sitesindeki bilgiler yalnızca bilgi verme amaçlı olarak hazırlanmış olup herhangi bir şekilde hukuki görüş olarak kullanılmamalıdır. Bu bilgilerin iletilmesi hiçbir şekilde avukat müvekkil ilişkisi yaratmaz. Bu nedenle ziyaretçilerimiz, profesyonel ve resmi anlamda hukuki yardım almadan hareket etmemelidir.

İnternet sitesinde yer alan bilgiler yürürlükte bulunan kanun ve ikincil mevzuatta meydana gelen değişikliklere bağlı olarak güncelliğini yitirebilir ve yürürlükte olan yasal gelişmelerin son halini yansıtmayabilir. Bu kapsamda, Efes Hukuk Bürosu, bu sitede yer alan bilgilerdeki herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten veya bu bilgilerin kullanımından doğan sonuçlardan sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki tüm bilgi ve belgelerin mülkiyeti Efes Hukuk Bürosu’na aittir. Fikri mülkiyet hakkı dahilindeki yazılı bilgi ve belgeler, logolar, Efes Hukuk Bürosu mülkiyetindedir ve yazılı izin olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve kullanılmaz.

Siteyi kullanan tüm ziyaretçiler, işbu sayfada yer alan şart ve koşulları kabul etmiş sayılırlar.

Soru ve önerileriniz için iletişim sayfası üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Logo

Adres: Karşıyaka Tower No:12 Kat:9 Daire:59 Karşıyaka/İzmir

E-posta: [email protected]

Telefon: +90 553 463 7079

tr_TRTürkçe